Visās cenās ir iekļauta PVN.
Meklēšana
Katalogs
Suņi
Kaķi
Zirgi
Putni
Grauzēji
Piegāde
Piegāde notiek tikai ar "Omniva" pakomātu starpniecību visā Latvijas teritorijā. Piegāde maksā 3,00 Eur. Maksa par piegādi tiks pieskaitīta pie pasūtījuma kopējās summas. Kopumā laika posms no pasūtījuma apmaksas līdz piegādei var aizņemt 2 – 4 darba dienas.

Mēs cenšamies maksimāli ātri apstrādāt pasūtījumu, sakomplektēt to un piegādāt Jums. Piegādes termiņš ir atkarīgs no pasūtīšanas laika un preču esamības.

Mēs izsūtam Jūsu pasūtījumu 1-2 darba dienu laikā* pēc apmaksas.

Piegādi veic pasta dienests "Omniva LV". Jūs saņemiet preci patstāvīgi "Omniva LV" terminālā, kuri atrodas ērtajās vietās, lielākoties lielajos tirdzniecības centros visā Latvijā.

Izvēlēties piemēroto Jums "Omniva LV" terminālu vajadzēs pasūtot preci.

"Omniva LV" terminālā Jūsu pasūtījumu ievietos vienā no nodalījumiem. Kad prece būs ievietota "Omniva LV" terminālā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu uz norādīto tālruņa numuru, kurā būs paziņota termināla adrese un unikālais kods nodalījuma atveršanai. Pēc īsziņas saņemšanas prece jāizņem 7 dienu laikā "Omniva LV". Tirdzniecības centrā jāatrod "Omniva LV" terminālu, ekrānā jāizvēlas punktu „Izņemt sūtijumu” un ievest saņemto pieczīmju kodu, nospiest taustiņu „Atvērt nodalījumu”. Nodalījums, kurā atrodas Jūsu sūtījums atvērsies automātiski. Lūgums pēc sūtījuma izņemšanas aizvērt nodalījuma durviņas. Uzzināt vairāk par "Omniva LV" pakalpojumiem un atrašanās vietām var: https://www.omniva.lv.

* - preces esamības gadījumā.

Ja Jums radās jautājumi, mēs ar lielāko prieku atbildēsim uz tiem
info@canina.lv

Grozs
Grozs ir tukšs
Autorizācija
Pastāvīgiem klientiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 
Brīderiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 
Reģistrācija 
Visās cenās ir iekļauta PVN. © 2007 - 2023. Zooland.eu. Interneta Zooveikals. All rights rezerved.