Visās cenās ir iekļauta PVN.
Meklēšana
Katalogs
Suņi
Kaķi
Zirgi
Putni
Grauzēji
Kā pasūtīt
Kā pasūtīt?

Internetveikals Canina.lv pieņem pasūtījumus 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Nopirkt preci mūsu veikalā ir ļoti vienkārši. Izvēlēties preci un to vajadzīgo daudzumu, uzspiest taustiņu „Grozā”. Labajā augšējā stūrī parādīsies informācija par Jūsu groza saturu. Šeit Jūs variet pievienot vai izņemt preci spiežot taustiņus „+” vai „—„. Pēc tam, kad Jūs izvēlēsieties visu preci, kuru gribējāt, droši spiediet taustiņu „Pasūtīt”.

Minimālās pasūtījuma summas nav.

Nospiežot taustiņu „Pasūtīt” atvērsies reģistrācijas lapa. Reģistrācija atvieglos Jums turpmāko preču pasūtīšanu un ļaus mums operatīvi piešķirt Jums atlaides. Turpiniet reģistrāciju,sekojot sistēmas palīdzībai. Pēc pasūtījuma noformēšanas uz elektroniskā pasta adresi, kuru Jūs norādīsiet, atnāks pasūtījuma apraksts. Ja Jūs pasūtījāt preci mūsu veikalā pirmo reizi, vajadzēs apstiprināt pasūtījumu, nospiežot speciālo norādi, kura atrodas pasūtījuma apraksta apakšējā daļā. Mēs izsūtīsim Jums paroli turpmākiem pirkumiem.

Pastāvīgiem klientiem ir paredzēta atlaižu sistēma. Sīkāk par atlaidēm nodaļā „Atlaides”.

Pēc pasūtījuma apmaksas uz Jūsu elektronosko adresi atnāks paziņojums par preču piegādi.


Reģistrācija audzētājiem.

Ja esiet oficiāli reģistrējies audzētājs (brīderis), Jūs variet autorizēties mūsu mājas lapā uzspiežot norādi „Reģistrācija” brīderiem. Audzētājiem mūsu veikalā ir speciāla atlaižu sistēma. Sīkāk par atlaidēm nodalījumā „Atlaides”.


Apmaksas varianti.

Internetveikalā Canina.lv pasūtījumu var apmaksāt tikai ar pārskaitījumuuz mūsu norēķinu kontu caur internetbanku vai jebkurā bankā, kā Jums ir ērtāk, saņemot rēķinu, kuru mēs Jums izsūtīsim, apstrādājot pasūtījumu. Rēķins ir jāapmaksā triju (3) darba dienu laikā. Savādāk pasūtījums tiek anulēts.


Preču atgriešana.

Canina.lv kolektīvs ar lielu centību piegādās Jums kvalitatīvu, nesabojātu preci, bet ir iespējami apstākļi, kuri nav atkarīgi no mums. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam, uzmanīgi pārbaudīt Jūsu pirkumu saņemšanas brīdī, pirms parakstiet kvīti vai pavadzīmi. Pēc LR likumdošanas pircējam ir tiesības atgriezt iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā. Atgriežot preci ir jāievēro noteikumi, kuri ir paredzēti likumā „Patērētāju tiesību aizsardzība”. Patērētājs atbild par preču saglabāšanu un kvalitāti atļautajā atgriešanas laika periodā..

Interneta veikals Canina.lv ir tiesīgs atteikt pircējam preču atgriešanā vai ieturēt kompensāciju gadījumā, ja prece nav oriģinālajā iepakojumā, vai iepakojums ir bojāts, ja prece ir bijusi ekspluatācijā vai/un bojāta.

Pircējs var atteikties no pasūtītās preces ja:
- piegādātā prece neatbilst pasūtītajai;
- piegādātajai barībai vai vitamīniem ir beidzies derīguma termiņš;
- piegādātā prece nav atbilstošas kvalitātes (brāķis, nav preču izskata, bojāts iepakojums).


Ja Jums radās jautājumi, mēs ar lielāko prieku atbildēsim uz tiem
info@canina.lv

Grozs
Grozs ir tukšs
Autorizācija
Pastāvīgiem klientiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 
Brīderiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 
Reģistrācija 
Visās cenās ir iekļauta PVN. © 2007 - 2023. Zooland.eu. Interneta Zooveikals. All rights rezerved.